Cart

Your cart is empty :(

Odkryj szybki sposób na wnętrze w stylu skandynawskim dopasowany do Twoich potrzeb

Wyraź siebie i zaprojektuj swoje wnętrze z FRISK FURNITURE

 

Frisk Furniture opiera się na trzech rozmiarach nóg/ paneli o tej samej głębokości lecz różnych wysokościach. Głębokość półek maleje ku górze, czyli P1 ma 40 cm głębokości a najwyższa półka P7 ma 25 cm głębokości. Dostępne są dwie szerokości półek 46 cm – wersja SLIM oraz wersja STANDARD – 69cm. System półek Frisk Furniture możemy zabudować do takich mebli jak komody, szafki, szuflady. Do systemu zaprojektowaliśmy także inne meble takie jak fotele, stołki, stoliki kawowe czy szafki nocne, które uzupełniają przestrzeń.

Poniżej rysunek nóg bocznych/ paneli, półek oraz modułów do zabudowy.

 

Legenda
Maxi, Midi, Mini – nogi/ panele boczne
P1, P2, P3, P4, P5, P6, P7 – wysokość miejsca montażowego poszczególnych półek

PANELE BOCZNE

Wytrzymałe, ażurowe panele boczne poza swoją funkcją konstrukcyjną mogą również pełnić funkcję podpórek dla książek oraz uchwytów ułatwiających przenoszenie mebli. Ta ostatnia funkcjonalność przypadnie do gustu szczególnie osobom, które lubią częste zmiany w aranżacji przestrzeni.

BOXY

Projektując meble zależało nam na tym, by były one możliwie uniwersalne i trwałe. W tym celu zaprojektowaliśmy system wymiennych boxów, które w szybki sposób pozwalają zmienić wygląd i zastosowanie mebli bez konieczności wymiany całego umeblowania. Dobierając meble o tej samej szerokości boxów otrzymujemy wiele możliwości konfiguracji, np. box z szafką z regału Maxi z szafką możemy zamienić na box z szufladami z komody Frisk 690 IV . Dzięki takiej prostej modyfikacji otrzymujemy mebel w zupełnie nowej odsłonie. Boksy można również szybko zdemontować do prostego regału z półkami.

Do wyboru mamy 4 kategorie boxów:

box z szafką, box z szafką open, box z szufladami oraz box z przegrodami (winyl box).

Wszystkie boxy dostępne są w 2 rozmiarach:

SLIM 460 (46 cm) oraz STANDARD 690 (69 cm)

Najważniejsze cechy systemu półek modułowych FRISK FURNITURE

Z dumą prezentujemy system mebli modułowych FRISK FURNITURE. Meble z kolekcji Frisk zagościły już w wielu Waszych domach i idealnie wkomponowały się w Wasze wnętrza zarówno te prywatne jak i komercyjne biura. Możliwość personalizacji mebli dała Wam większe pole do popisu w aranżacji przestrzeni domowych.

Kolekcja mebli modułowych FRISK została zaprojektowana w sposób tworzący spójną całość przy jednoczesnym zachowaniu odrębności i charakteru każdego z mebli. Dobierając poszczególne meble możesz w szybki sposób stworzyć efektowną zabudowę w wymarzonej konfiguracji. Wszystkie meble funkcjonują jako meble wolnostojące, co pozwala kompletować swój zestaw krok po kroku.

Wybieraj spośród wielu regałów, komód, szafek, biurek i zaaranżuj przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Przykładowe zestawienia mebli:

Wykorzystane meble:

– 2x regał Maxi 690 z winylem

– komoda Frisk 690 III

– regał Mini 690 z szafką

 

Wykorzystane meble:

– 2x regał Maxi 690 z szufladami

– regał Maxi 690 z szafką

 

 

Czas realizacji

Czas realizacji zestawów uzależniony jest od ilości elementów składowych. Na podstawie zaplanowanych elementów użytych w zestawie określamy dokładny termin realizacji; oscyluje on w granicach 4-6 tygodni. W przypadku niestandardowych rozwiązań oszacowanie czasu realizacji jest indywidualne.

Dopasowanie rozmiaru i kolorów do własnych potrzeb

Kolor drewna

Dajemy możliwość wyboru kilku wariantów kolorystycznych dla wykończenia drewna. W chwili obecnej są to następujące kolory (zdjęcie poniżej prezentuje oferowaną kolorystykę).

Proszę wziąć pod uwagę fakt, iż kolory oraz usłojenie drewna mogą delikatnie różnić się względem próbnika.

ROZMIAR

 

Dostępne są dwa rozmiary szerokości półek i boxów 46 i 69 cm. Dodatkowo można korzystać z szerokości 138 cm aby zaplanować komodę. Dodatkowo komody można także planować według wielokrotności rozmiaru boxów; komoda z dwóch boxów 460 (szerokość 92 cm) lub dwóch boxów 690 i jednego 460 (szerokość 184 cm).

Jesteśmy otwarci na realizację niestandardowych szerokości, wycena wówczas jest indywidualna.